Ook al heb ik er maar één procent profijt van, dan zal ik niet nalaten er mee te lopen. Nu wordt er nog raar naar de kousen gekeken, maar als ik er een medaille mee win, draagt iedereen ze straks.
Naam: Bram Som
Sport: Atletiek
Discipline: Atleet 800 m
Prestaties:
2006 Europees Kampioen 800m
Na een afwezigheid van ruim twintig maanden vanwege veel blessureleed aan de achillespezen maakte Bram Som een perfecte rentree door Europees kampioen te worden op de 800 meter in 2006. TopsportartsPeter Vergouwen, die al zeer positieve ervaringen had opgedaan met de kousen bij andere atleten, attendeerde hem op sportcompressiekousen van Herzog.
Som heeft veel baat bij de kousen die hij regelmatig gebruikt, zeker bij toernooien waar het aankomt op snel herstel. Som droeg de kousen curatief en nu ook preventief. Hij bemerkte dat het herstel na een prestatie sneller verloopt doordat de bloedcirculatie wordt bevorderd. Voorts worden de klappen op de spieren en pezen beter opgevangen tijdens het lopen.